MENU
  • 17 listopada 2016
  • Fundacja
  • Kategorie: Projekty

Wielka Fabryka Elfów – Mamy zaproszenia dla naszych Mam:)

Już od 28 listopada do 21 grudnia po raz piąty w Gdańsku odbędzie się magiczna podróż – Wielka Fabryka Elfów.

Serdecznie dziękujemy organizatorom Wielkiej Fabryki Elfów za udostępnienie Fundacji wejściówek na to bajeczne wydarzenie. Organizatorem Wielkiej Fabryki Elfów jest Agencja Eventowa IKA, która umożliwiła nam zaproszenie kilku mam wraz z pociechą na pokaz przedpremierowy, który odbędzie się już :

27 listopada (niedziela) o godzinie 12.00 w Amber Expo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniem na Facebookubądź wysłania do nas maila z informacją dlaczego to właśnie Wam powinniśmy podarować Zaproszenie 🙂

 

santa-claus-548008_1280Elfy gwarantują magiczną podróż po zakamarkach Wielkiej Fabryki dla dzieci od 3 do 10 roku życia. Przygotowały one mnóstwo atrakcji, wśród nich zabawy ruchowe i zręcznościowe, zagadki oraz zadania logiczne w laboratorium chemicznym. W tym roku dzieci wezmą czynny udział w świątecznych przygotowaniach, a co najważniejsze odegrają najważniejszą rolę w przygotowaniu Świąt – pomogą dzielnym Elfom w przygotowaniu Magicznego Eliksiru, który jest niezbędny w dostarczeniu prezentów do każdego dziecka na świecie! 2,5 godzinna wizyta w Fabryce uwieńczona zostanie spotkaniem ze Świętym Mikołajem !

Więcej informacji o Wielkiej Fabryce Elfów znajdziecie Państwo na stronie Fabryki 🙂 Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału w tym Magicznym Wydarzeniu i zgłaszaniu się do nas !

 

558

Komentarze