MENU
  • 19 września 2016
  • Fundacja
  • Kategorie: Artykuły

PROGRESSteron czyli kobiecy świat inspiracji

Od kilku lat w całej Polsce – także w Trójmieście – organizowany jest kilkudniowy festiwal rozwoju. Został on stworzony przez Kobiety i dla Kobiet, z wielkiej pasji do rozwoju osobistego, inspirowania i wspierania kobiet.

Mogłoby się wydawać, że jest to kolejna, jedna z wielu, oferta szkoleniowa, gdzie nauczymy się jak rozmawiać, jak negocjować, sprzedawać czy się prezentować. Nic bardziej mylnego! Jest to festiwal inny niż wszystkie, mający w swojej ofercie naprawdę wyjątkową tematykę! Organizatorki same o nim piszą: będzie Taniec, Kobiety i Śpiew. No i rzeczywiście, przyglądając się programowi można stwierdzić, że zawarta w nim jest każda możliwa alternatywa. Możesz zgłębiać tajniki samej siebie poprzez przyglądanie się swoim emocjom, relacjom, reakcjom na zmiany, talentom, o których dawno zapomniałaś, czy odkrywaniu mocy drzemiącej w Tobie od dawna. Możesz pójść w nieco innym kierunku i uczestniczyć w warsztatach mających na celu odkrycie i przepracowanie relacji z Twoim partnerem bądź tego, co wydarzyło się w Twoim związku.

ide-uwolnij-milosc-1024x538Jeśli już jesteśmy przy rodzinie to możesz też skorzystać z całego wachlarza warsztatów adresowanych do rodziców, na których będziesz miała możliwość poznania sposobów mówienia do dziecka, wyciągania wobec niego konsekwencji, zachęcania do eksplorowania jakże ciekawego świata, rozwijania jego talentów czy uczenia niezależności.

A jak już będziesz chciała odpocząć od partnera, dziecka i całej tematyki rodzinnej i zapragniesz znów zagłębić się w siebie, w swoje ciało i ruch, to tutaj Festiwal PROGRESSteron znów ma całe spektrum propozycji: od koncertu mis tybetańskich, poprzez gimnastykę słowiańską i taniec Hula czy terapię tańcem. Na koniec tych aktywności możesz się pomalować na warsztatach z makijażu bizneswoman, by w pełnej krasie pójść zgłębiać bardziej biznesowe wątki Twojego funkcjonowania. Będziesz mogła dowiedzieć się, jak zbudować swoją osobistą markę, swój wizerunek w świecie, swoją komunikację w stosunku do klientów, a nawet swoją prywatną fortunę.

Jakby tego było mało to jest też przewidziane całe spektrum zajęć relaksacyjnych i prozdrowotnych – od zdrowego i przede wszystkim rozsądnego żywienia, poprzez odzyskiwanie równowagi w stresie, sięganie po zioła i bańki, aż po inspiracje ZEN.

ide-uwolnij-milosc-1024x538Pomyślicie pewnie Co jeszcze? A już mówię! Jeszcze są zajęcia z samoobrony, a na drugim biegunie – z myślenia wizualnego, które ja osobiście przeogromnie polecam! Sama w nich uczestniczyłam przy okazji wcześniejszej edycji Festiwalu i muszę przyznać, że poza cudną zabawą były to warsztaty, które inspirują do kreatywnego spojrzenia na swoje własne życie. Od tamtej pory regularnie sięgam po ołówek czy pędzel – które lata temu nie wiedzieć czemu rzuciłam w kąt – i relaksuję się tworząc kolorowe obrazy, a przez to skłaniając moją prawą półkulę do wytężonej aktywności twórczej.

Jak same widzicie, Festiwal jest inny niż wszystkie, bogactwo warsztatów jest powalające, a sama jego organizacja – mega profesjonalna! Naprawdę z całego serca i w pełnej szczerości mogę polecić go każdej z Was i być pewna, że spełni on Wasze oczekiwania, a niejednokrotnie pewnie nawet przewyższy!

To z którą z Was się widzimy? My, dzięki ogromnej uprzejmości Kasi z Trójmiejskiego PRGRESSteronu, będziemy obecni w Gdyni, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Chcemy być z Kobietami i dla Kobiet, dlatego zachęcamy Was do odwiedzenia nas w tym inspirującym świecie! 🙂

Chcesz dowiedzieć się więcej o Festiwalu PROGRESSteron? Śmiało klikaj TUTAJ!

135

Komentarze