MENU
  • 25 października 2016
  • Fundacja
  • Kategorie: Artykuły

Dla rodzin potrzebujących pomocy – Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka – Jeżeli znacie rodziny, które potrzebują pomocy, zgłaszajcie się do nas poprzez wiadomość na Facebooku, formularz kontaktowy na stronie internetowej, bądź mailem na adres: info@mlodemamy.pl.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w zgiełku świątecznych przygotowań, zakupów i zamieszania nie można zapominać o najbardziej potrzebujących, o tych którym nasz niewielki gest może dać naprawdę ogrom szczęścia i radości! 🙂

Już w tym roku rusza już XVI Edycja Szlachetnej Paczki do której i my się przyłączamy. Świąteczna pomoc zakłada przekazywanie potrzebującym skutecznej, konkretnej i sensownej pomocy. Jednak Akcja nie polega tylko na materialnej pomocy, jest ona przede wszystkim wydarzeniem mającym na celu łączenie Rodzin, Wolontariuszy i Darczyńców ! 🙂

Szlachetna paczka – dla kogo?

527b6c966d272Szlachetna Paczka skierowana jest do rodzin, które z niezależnych od siebie przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.
Do rodzin, które zaznały prawdziwej biedy, potrzebujące takiej pomocy która będzie dla nich impulsem do zmiany. Dlatego też rodziny te muszą spełniać jedną z poniższych kategorii:

1. Chore bądź niepełnosprawne dziecko w rodzinie.
2. Choroba, bądź niepełnosprawność w rodzinie.
3. Rodzina wielodzietna.
4. Starość i samotność.
5. Nieszczęście spowodowane zdarzeniem losowym.
6. Samotny rodzic.
7. Inne rodziny, które zaznały biedy, a pomoc im będzie dla nich impulsem do pozytywnej zmiany.

Skontaktujemy się z nimi i umówimy spotkanie na którym moglibyśmy się lepiej poznać 🙂

Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco, zarówno do akcji Szlachetna Paczka, jak i do pozostałych Projektów Fundacji.

750

Komentarze