MENU
  • 10 września 2016
  • Fundacja
  • Kategorie: Artykuły

Piracka podróż na Forum Strefy Rodzica w Sopocie

Warsztat dla mam i dzieci. 10 września Fundacja Młode Mamy wraz z małymi, młodymi Piratami oraz starymi, groźnymi Odkrywcami Mórz poszukiwała Pirackiego Skarbu w ramach Forum Strefy Rodzica organizowanego przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie. Po drodze czekało nas mnóstwo morskich przygód!

Udało się naszym dzielnym Piratom pokonać Krokodylą Rzekę w której poza groźnymi, wielkimi krokodylami mieszkały także bardzo jadowite żaby. Trafiliśmy do wioski plemienia Makczu Pikczu, gdzie nasi mądrzy piraci odpowiedzieli bezbłędnie na zagadki Wodza plemienia, dzięki czemu mogliśmy przejść przez wioskę i kontynuować naszą morską przygodę.

img_2867-1024x768

Jednak wyprawy po Skarb nie ułatwił naszym Piratom bardzo niebezpieczny Dziurawy Most, który dzielił nas o zaledwie kilka metrów od celu, ale i tą przeszkodę udało się pokonać dzięki współpracy i wzajemnej pomocy Pirackich Poszukiwaczy Morskich Skarbów.

img_2886-1024x768

Uff… po ciężkiej wyprawie udało się ! Dotarliśmy do Pirackiego Skarbu, otworzyliśmy skrzynię i… wspólnie obrzucaliśmy się znalezionymi złotymi monetami – tak właśnie cieszą się prawdziwi Piraci i tak i my się cieszyliśmy widząc na twarzach uśmiech i słysząc głośny śmiech zarówno małych, jak i dużych pirackich bohaterów!

img_2891-1024x768          img_2918-1024x768

 

 

 

 

 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do wspólnego poszukiwania przygód wraz z Fundacją Młode Mamy! 🙂

 

284

Komentarze