MENU

Partnerzy strategiczni

Nasi Partnerzy wspierają działania Fundacji na bardzo wielu płaszczyznach, oferując przy tym wsparcie i pomoc Młodym Mamom ! Dołącz do nas i Ty ! Za wszelkie działania z całego serca dziękujemy. Zapraszamy Instytucje Państwowe, Firmy Prywatne, Korporacje, osoby indywidualne, Psychologów, Lekarzy, Gabinety Lekarskie i inne osoby oraz firmy

Skontaktuj się z nami tradycyjnie lub przez formularz kontaktowy.

MEDALE RADOŚCI

Brązowy medal

Właśnie dzięki Tobie ktoś się uśmiecha :) Czasem niewielka kwota może zmienić bardzo wiele w życiu tych najbardziej potrzebujących. Dzięki Tobie możemy podejmować kolejne działania przynoszące radość naszym podopiecznym. Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie i honorujemy Cię brązowym Medalem Radości i małą niespodzianką :)

Srebrny medal

Srebrnym Medalem Radości odznaczamy naszych Partnerów przyczyniających się do wsparcia naszych działań i wywołania uśmiechu na twarzy naszych podopiecznych. W ramach podziękowania oprócz srebrnego orderu zamieścimy logo Twojej firmy, bądź Twoje zdjęcie jako Partnera Fundacji i obdarujemy Cię upominkiem :)

Złoty medal

Za wsparcie Fundacji i jej podopiecznych odznaczymy Cię Złotym Medalem Radości, gdyż właśnie powodujesz radość wśród młodej, samotnej matki i jej dziecka. Złoty medal powoduje zamieszczenie Twojego logo lub zdjęcia na stronie Fundacji wśród naszych Sponsorów Głównych. Ponadto otrzymasz też od nas niespodziankę :)

Tak, chcę wesprzeć Fundację Młode Mamy. Uzupełnij dane i wybierz opcję płatności:

Informujemy, że w celu dokonania płatności online zostaną Państwo przekierowani do serwisu www.payu.pl operatora płatności onlinie. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Młode Mamy z siedzibą w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 411. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są dostępne w regulaminie serwisu. W razie pytań prosimy o kontakt na adres info@mlodemamy.pl